ساز استوک؛ بزرگترین مرجع خرید و فروش انواع ساز و تجهیزات استدیویی آکبند و دست دوم

پی‌آراس گیتارز PRS Guitars

پی‌آراس گیتارز PRS Guitars نام یک تولیدکنندهٔ آمریکایی گیتارهای الکتریک، آکوستیک و آمپلی‌فایر است که دفتر مرکزی آن در استونسویل، مریلند قرار دارد و بنیان‌گذار آن یک گیتاریست و استاد سازندهٔ سازهای زهی به نام پاول رید اسمیت (PRS) است.

PRS به عنوان یک تولیدکنندهٔ گیتارهای الکتریک رده بالا در آمریکا، و همچنین فروش سفارشی سازها، شهرت بالایی دارد. از ده ۱۹۹۰، PRS تولید خود را به آسیا گسترش داد و خط تولید مقرون به صرفهٔ گیتارهایش با پس‌وند “SE” در کرهٔ جنوبی را ایجاد کرد و در سال ۲۰۱۳ آنها شروع به تولید گیتارهای مقرون به صرفه‌تری با پس‌وند “S2” در آمریکا کردند.

هنرمندان بسیار معروفی از گیتارهای PRS استفاده دائم یا مقطعی می‌کنند که می‌توان به جان میر، کارلوس سانتانا، تد نیوجنت، استیون ویلسون، اوریانتی، مایک ترمونتی (گیتاریست آلتر بریج)، کلینت لووری (گیتاریست سونداست)، Pete Loeffler (گیتاریست چه‌ول/Chevelle)، Benjamin Burnley (گیتاریست بریکینگ بنجامین)، میکائیل اکرفلت گیتاریست opeth، آل دی میولا و مایک اولدفیلد اشاره کرد.

مدل ها

در سال ۱۹۸۵ پاول رید اسمیت شروع به تولید گیتار های کارخانه‌ای کرد که بعد ها به PRS Standard معروف شد.

در سال 1988، پاول رید اسمیت سری Bolt-On مقرون‌به‌صرفه‌تر خود را معرفی کرد که به عنوان کلاسیک الکتریک (مدل‌های CE،) شناخته می‌شوند که در سال 2009 متوقف شد. در سال 2016، خط CE دوباره به تولید رسید.

در سال ۲۰۰۰، PRS یک ورژن مقرون به صرفه تر از گیتار که سری SE نام دارد را معرفی کرد که در کره ساخته می‌شود. PRS طیف وسیعی از مدل ها را در سری SE تولید کرد از جمله Custom 24، SE245 SE Kestrel، و Kingfisherباس و…

در سال ۲۰۰۹، PRS طیفی از آمپلی‌فایر و گیتار آکوستیک را معرفی کرد.

در سال ۲۰۱۳، PRS سری S2 را اضافه کرد و در سال ۲۰۱۸، PRS شروع به ساخت یک گیتار سیگنچر با نام Silver Sky بر اساس دو گیتار مورد علاقه جان میر از دهه ۶۰ کرد. در سال ۲۰۲۱ مدل SE گیتار Silver Sky معرفی شد.

در سال ۲۰۱۹، PRS سه مدل گیتار SE سیگنچر را معرفی کرد : PRS SE Santana Singlecut Trem, PRS SE Paul’s Guitar, و PRS SE Schizoid.

 

فروشگاه اینترنتی ساز استوک محیطی امن و مناسب جهت خرید و فروش انواع ساز و ادوات موسیقی اکبند ، استوک و کارکرده می باشد .

در ساز استوک جهت فروش ساز و ادوات موسیقی خود میتوانید به دسته بندی موردنظر مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نظر ساز خود را برای فروش  قرار دهید همچنین در ساز استوک این امکان وجود دارد برای دوستان نوازنده که بتوانند به راحت ترین شکل ساز مورد نظر خود را خریداری فرمایند .

ساز استوک بزگترین مرجع خرید و فروش انواع ساز و ادوات موسیقی اکبند ، استوک و کارکرده در ایران می باشد .

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه