ساز استوک؛ بزرگترین مرجع خرید و فروش انواع ساز و تجهیزات استدیویی آکبند و دست دوم

پرو-مارک Pro-Mark

پرو-مارک Pro-Mark یک شرکت سازنده چوبک طبل آمریکایی پایه‌گذاری شده در هیوستون تگزاس می‌باشد که توسط درامر حرفه‌ای و صاحب فروشگاه درام، هرب بروکستاین تأسیس شد. این شرکت توسط شرکت لوازم جانبی موسیقی “دی آداریو” در سال ۲۰۱۱ خریداری شد. پرو-مارک یک شرکت به هم پیوسته گسترده شناخته شده‌است که در زمینه درام (ساز)، لشکر طبل و شیپور و کنسرت موسیقی فعالیت می‌کند.

تاریخچه

رو-مارک در سال ۱۹۵۷ توسط استاد سازهای کوبه‌ای و صاحب مغازه، هرب بروکستاین در هیوستون تگزاس تأسیس شد. این اولین شرکتی بود که نسخه «بلوط سفید شیرا کاشی ژاپنی» چوبک طبل را به بازار آمریکا معرفی کرد و همچنین تنها شرکتی بود که با موفقیت توانست چوبک‌های طبل از جنس بلوط به بازار آمریکا عرضه کند. چوب ارائه شده برای پرو-مارک، توسط تاجر ژاپنی تاتسو کوزاکا عرضه می‌شود. در سال‌های اخیر پرو-مارک استفاده خود را به چوب غیر خطرناک و به اصطلاح «سبز» منتقل کرده‌است که این کار در پایان فرایند ساخت چوبک طبل انجام می‌شود، و همچنین انجام دادن این کار در فرایند ساخت، باعث امنیت برای استفاده‌کنندگان و محیط زیست می‌شود.

در سال ۱۹۸۵ شرکت پرو-مارک یک مدل چوبک طبل به نام ریوت را برای استفاده در درام، ثبت اختراع کرد که این محصول اولین بار توسط گروه هات رود (Hot Rod) معرفی شد. چند مدل مشابه دیگر هم، توسط این شرکت و شرکت‌های دیگر ساخته شد.

محصولات قابل توجه

پرو-مارک محصولات امضا شده زیادی از نوازندگان قابل توجه عرضه می‌کند. مانند مدل سیستم بلوز (System Blues) برای لشکر طبل و شیپور «شیاطین آبی»، تاد ساشرمن (استیکس) و رینگو استار (بیتلز). دیگر محصولات امضا شده عبارتند از: اسکات جانسون، بنی گرب، کریس ادلر، مارکو مینمن، دنیس دلوسیا، جیسون بونهام، دومینیک هاوارد، جوی جوردیسون، بیل بروفورد، جیسون بیتنر، چارلی آدامز، نیل پرت.

 

فروشگاه اینترنتی ساز استوک محیطی امن و مناسب جهت خرید و فروش انواع ساز و ادوات موسیقی اکبند ، استوک و کارکرده می باشد .

در ساز استوک جهت فروش ساز و ادوات موسیقی خود میتوانید به دسته بندی موردنظر مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نظر ساز خود را برای فروش  قرار دهید همچنین در ساز استوک این امکان وجود دارد برای دوستان نوازنده که بتوانند به راحت ترین شکل ساز مورد نظر خود را خریداری فرمایند .

ساز استوک بزگترین مرجع خرید و فروش انواع ساز و ادوات موسیقی اکبند ، استوک و کارکرده در ایران می باشد .

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه